У Черкаській області на аукціоні вартість земельної ділянки зросла вшестеро

У <a href=Черкаській області на аукціоні вартість земельної ділянки зросла вшестеро"> У Черкаській області на аукціоні вартість земельної ділянки зросла вшестеро

У квітні на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, продали права оренди трьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Землі площею 39 га розташовані в Жашківському, Монастирищенському й Чигиринському районах. За користування ділянками до місцевих бюджетів щорічно надходитиме 589 тисяч гривень, що на 70,75 тисяч більше від стартової ціни (518,2 тис. грн).

Найдорожче продали права оренди на ділянку площею 1,3 га в адмінмежах Пугачівської сільської ради Жашківського району. Вартість користування землею зросла в шість разів: із 815 гривень до 5,017 тисяч гривень.

Усього цього року на земельних торгах у оренду передали 29 ділянок загальною площею 610 га. У травні землевпорядники Черкащини запропонують інвесторам придбати права оренди ще на 16 земельних ділянок площа яких становить 282,4 га.

«Проведення земельних аукціонів – серйозний етап у реформуванні земельних відносин. Конкурентний продаж – найбільш прозорий і економічно ефективний механізм розпорядження землею, адже плата за користування зростає, а кошти поповнюють місцеві бюджети», – зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитро Мироненко.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Прес-служба Держгеокадастру


Источник: Прес-служба Держгеокадастру

Источник: “http://mirkvartir.ua/news/show/1713”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя