Цивільних вінничан почали навчати як поводитись зі зброєю в умовах війни

1058abae0dc372f4432cbea7fa1235121410760364.jpg

На базі навчального центру професійної підготовки УМВС України в Вінницькій області відбулись навчально-тренувальні збори для громадських активістів та громадян, які висловили бажання пройти підготовку з вивчення технічних характеристик зброї та надання першої медичної допомоги

Начальник УМВС Ігор Моренець підтримав ініціативу громадського активу Вінниччини щодо проведення практичних навчань населення із військової підготовки.

Під час теоретичної частини навчань спеціалісти центру професійної підготовки міліціонерів провели для усіх бажаючих уроки з бойової підготовки.

Вінничани мали змогу оволодіти азами військової справи. Досвідчені інструктори, більшість з яких має досвід несення служби в гарячих точках, познайомили з тактикою стрільби з пістолету Макарова та АК-47, вчили розборці зброї та правильним позиціям під час стрільби.

У наш час хоча б мінімальні навички поводження зі зброєю повинен мати кожен, – переконана випускниця медуніверситету Аліна Волківська. – Я медик, військовозобов’язана, тож коли виникне потреба їхати в зону бойових дій, отримані знання дуже згодяться.

Міліціонери також ознайомили учасників тренувального проекту зі зразками сучасної зброї, яка використовується спецпризначенцями та зброєю, яка була вилучена у злочинців і на місцях скоєння правопорушень.


Источник: “http://newsonline24.com.ua/civilnix-vinnichan-pochali-navchati-yak-povoditis-zi-zbroyeyu-v-umovax-vijni”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя