У Житомир приїде «Євробус»

У Житомир приїде «Євробус»

У Житомир 17 травня завітає «Євробус» — автобус, що мандрує містами України задля поширення інформації про Угоду про асоціацію з Європейським союзом та можливості, які відкриває дана угода для молоді, бізнесу, громадянського суспільства, органів влади та всього населення. Об этом сообщает 1ak.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зупинка «Євробусу» в Житомирі — Старий бульвар, 7. Саме у Житомирському національному агроекологічному університеті з 14:00 до 21:00 на всіх відвідувачів чекають ігри, вікторини з призами, пізнавальна інформація про відносини України з Європейським Союзом, зустріч з представниками Делегації Європейського Союзу в Україні та показ короткометражних фільмів.


Також у рамках проекту відбудуться два інформаційні семінари, участь у яких можлива за попередньої реєстрації, а саме: «Європейський успіх малого та середнього бізнесу» та «Сильні інституції – успішна країна». Детальна програма заходів проекту із вказаним переліком спікерів та посиланнями на реєстрацію на інформаційні семінари додається. Просимо поширити інформацію про заходи та завчасно узгодити з контактною особою можливість організації інтерв’ю із запрошеними експертами.


Проект «ЄврОбус» реалізується ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» за підтримки проекту «Імпакт — Підтримка імплементації ЗВТ в Україні, Молдові та Грузії» (GIZ), що втілюється у рамках Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформи державного управління (GIZ). Проект «ЄврОбус» має на меті створити платформу та залучити різні зацікавлені сторони до відкритого діалогу про переваги і виклики Угоди про асоціацію та впровадження ЗВТ в Україні.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/u-zhitomir-priyide-evrobus-10869403.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя