«Надуті щоки Матіоса». Новий військовий прокурор оцінив спадщину попередника

Віктор Чумак вважає, що військова прокуратура у попередні роки працювала досить ефективно, проте не мала довіри у суспільстві
Віктор Чумак вважає, що військова прокуратура у попередні роки працювала досить ефективно, проте не мала довіри у суспільстві


Віктор Чумак скаржиться на відсутність довіри до відомства Об этом сообщает 0322ua.com со ссылкой на СМИ.Заступник генерального прокурора, військовий прокурор Віктор Чумак в інтерв’ю «Главкому» оцінив спадщину попередника – Анатолія Матіоса.


За словами Чумака, вона «яка є – така є».


«Я не скажу, що повна розруха і жах. Навпаки (Сміється) Така «сильна», «серйозна» – з надутими щоками. З серйозними прищуреними очима. Але треба все це ділити навпіл і віддавати тим, кому це належить», — вважає заступник генпрокурора.


На думку Чумака, військова прокуратура у попередні роки працювала досить ефективно, проте не мала довіри у суспільстві.
Анатолій Матіос очолював Військову прокуратуру при президентові Порошенку
Анатолій Матіос очолював Військову прокуратуру при президентові Порошенку«Проваджень у військовій сфері – дуже велика кількість. Вони в принципі нормально розслідувались по різних частинах і гарнізонах. Але ефективність Військової прокуратури, в тому числі передбачає рівень довіри до неї з боку суспільства. Якщо довіри немає, то про яку ефективність ми можемо говорити, якщо немає нормальних взаємовідносин?», — зазначає новий військовий прокурор.


Водночас, Чумак додав, що поки не бачив документів, які б прямо говорили про фальсифікацію справ щодо будь-яких осіб, які брали участь в АТО чи ООС.


«Я бачив декілька справ. Не буду говорити, які саме. Викликав керівників, говорив їм – розкладіть на атоми. Мені показали докази. Прокурори кажуть, що готові захищати свою позицію публічно. А це саме ті прокурори, які не сиділи тут, в Києві. Вони під час АТО, особливо в перші роки війни, були там, на передовій. Тому, якщо вони переконані, то я не можу на них тиснути. Я можу лише давати письмові вказівки – що потрібно перевірити, щоб переконатися в чомусь. Прокурор керується своїм власним переконанням», — вважає новий військовий прокурор.


Читайте більше тут:

  • Віктор Чумак: Після Матіоса нам дісталась прокуратура «сильна», «серйозна» – з надутими щоками
  • Скандальні чистки у Генпрокуратурі. Звільнений Сергій Горбатюк викриває нове керівництво
  • Операція «Атестація». Хто виживе після прокурорської «чистки»
  • «Стадо баранів» проти Рябошапки. Бунт у Генпрокуратурі (Документ)
  • Реформа Рябошапки. Сім «заперечень» прокурора Горбатюка (Документи)Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/naduti-shchoki-matiosa-noviy-viyskoviy-prokuror-ociniv-spadshchinu-poperednika-639403.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя